Scroll to top
cs

Jak jsme vznikli

Firma Tomáš Lindner – Kamenictví byla založena v roce 1996. Zpočátku bylo naší hlavní činností zhotovování nápisů, přebrušování náhrobních desek a montáž žulových pomníků. V roce 2000 se firma rozšířila o prostory, ve kterých jsme mohli vyrábět výrobky ze žuly. Postupným investováním do technického vybavení firmy se sortiment výroby rozšířil o mostovou pilu, na které můžeme zpracovávat jak malé, tak velké formáty kamene (až 350x210cm), leštičku kamene, frézovací stroj, pískovací stroj, gravírovací stroj aj.

opracovani-kamene

Kdo jsme

Rodinná firma se sídlem ve Valašském Meziříčí se zabývá zpracováním kamene do jeho rozličných podob. Ať už sháníte kamenné kuchyňské pracovní desky, schodiště obklady, krby nebo chcete vyrobit či zrekonstruovat pomník, obraťte se na kamenictví Lindner, které má s kamenickými pracemi bohaté zkušenosti.

polozeni-hrobu

Využití přírodního kamene

– kompletní výroba pomníků, hrobů a krycích desek nebo jejich opravu či rekonstrukci v případě, že se na stávající památce nepodepsal čas

– nápisy na kamenné výrobky prováděné sekáním či pískováním a další povrchové úpravy, např. gravírování do kamene a skla

– 3D grafické návrhy budoucích pomníků a hrobů

– výroba kamenného obložení krbů, schodišť, sloupů a dalších prvků interiéru, které použitím přírodního kamene získají luxusní vzhled

– originální kuchyňské a koupelnové desky a parapety

– stoly a stolky s kamennými deskami

– Použitím přírodního kamene v interiéru i exteriéru získáte nejen originální designové prvky, které díky variabilitě a unikátní struktuře nikdo jiný nemá, ale také se můžete těšit z materiálu, který vyniká dlouhou životností a vysokou odolností

kuchynska-deska

Nižší cena, rychlejší dodání

Pro naše zákazníky z toho plyne nižší cena a kratší dodací lhůty. Pro své jedinečné vlastnosti se kámen stále více vyskytuje i v interiérech, kam ho dodáváme ve formách parapetů, kuchyňských pracovních desek, koupelnových desek, schodů, obkladů, krbů, dlažeb včetně odborné montáže.

provozovna-kamenictvi-lindner

Tomáš Lindner

Vyučený v oboru kameník v Lipnici nad Sázavou v roce 1995 a vzápětí začal podnikat, aby tak následoval svého otce, který se věnoval tomuto oboru už od roku 1956. Výrobky i provedená práce je bezchybná i díky dlouhodobým zkušenostem a radám Tomášova otce.

pohrebni-deska

Kde působíme

Kamenictví Lindner nabízí své služby nejen ve Valašském Meziříčí, ale také v Novém Jičíně, Vsetíně, Halenkově, Rožnově p. R., Velkých Karlovicích a v jejich okolích. Zabýváme se jak vlastními výrobky, tak i zakázkovou výrobou dle přání zákazníka, samozřejmostí je i odborná montáž.

koupena-mramor

Vysoká kvalita

Zpracováváme širokou škálu barevných odstínů žuly, mramorů i pískovců převážně z dovozových materiálů z celého světa. Jsou to kvalitní materiály s originálním vzhledem, který příroda tvořila miliony let. S naším technickým vybavením, poznatky a zkušenostmi jsme schopni zrealizovat i technologicky náročné zakázky tak, abychom docílili maximální kvality konečného výrobku.

126